Dania z kiełbasą przepisy

Kiełbasa z piersi kurczaka morliny

ziemniaki smażone na patelni z kiełbasą

Ziemniaki smażone na patelni z kiełbasą

Ziemniaki smażone na patelni z kiełbasą – to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy zostaną nam pozostałości ziemniaków z obiadu. W połączeniu z kiełbasą oraz cebulą okazują się być strzałem w dziesiątkę. Bez wątpienia zadowolą każdego mężczyznę w naszym domu i nie tylko. Jak zatem szybko przygotować taki to błyskawiczny posiłek.

Ziemniaki smażone na patelni z kiełbasą

Jeżeli postawimy na ziemniaki smażone na patelni z kiełbasą potrzebne nam będą do przygotowania: ziemniaki ugotowane z obiadu w granicy czterech średnich sztuk, jedna cebula, około 20 dag kiełbasy (na przykład śląska bądź podwawelska. Do przyprawienia sól oraz pieprz, jak i również zioła dla wzmocnienia smaku przygotowanej potrawy w formie ziemniaki smażone na patelni z kiełbasą.

Podkreśla się, że sposób przygotowania przepisu jest niezwykle prosty: obraną cebulę kroimy w kostkę oraz delikatnie podsmażamy na oleju. W międzyczasie kiełbasę kroimy w kostkę i w takiej formie dodajemy do cebuli. Dodajemy do tego pokrojone ziemniaki ( najlepiej w plastry). Zaleca się ziemniaki smażone na patelni z kiełbasą podawać z ogórkiem kiszonym, ewentualnie bez.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *